Podmínky používání

Zákonné oznámení

M.C.M. Klosterfrau Healthcare s.r.o. (dále jen Klosterfrau) umožňuje přístup, ukládání a reprodukci existujícího obsahu z webových stránek značek společnosti Klosterfrau.

  1. Obsah lze použít pouze pro informační účely, nikoli pro prodej nebo distribuci pro komerční nebo politické účely.
  2. Obsah nesmí být žádným způsobem měněn.
  3. Upozornění na autorská práva musí být součástí každé kopie naší domovské stránky nebo jejích částí.
     

Ochranná známka

Všechna uvedená práva k ochranné známce náleží výhradně příslušnému zákonnému vlastníkovi.
 

Internetové prohlášení a vyloučení odpovědnosti

Tyto internetové stránky jsou určeny k poskytování obecných informací o značkách společnosti Klosterfrau a jejich produktech. Informace jsou určeny pouze pro český trh. Nejsou určeny k poskytování lékařských nebo jiných rad nebo instrukcí o uvedených lécích. Pro konkrétní dotazy ohledně těchto léků nás prosím kontaktujte přímo nebo se zeptejte svého lékaře či lékárníka. Snažíme se Vám poskytovat přesné a aktuální informace. Nepřebíráme však žádnou záruku, výslovnou ani předpokládanou, za správnost a úplnost našich informací. Dále nepřebíráme žádnou odpovědnost za jakékoli škody vzniklé v důsledku použití zde zveřejněných informací. Před použitím našich přípravků je třeba dodržovat návod k použití přiložený k produktům. Tyto internetové stránky také obsahují informace od třetích stran a odkazují na jiné internetové stránky. Kde je to možné, je to příslušně označeno. Za informace poskytnuté třetími stranami nepřebíráme žádnou odpovědnost. Veškerá grafika a informace na této webové stránce jsou chráněny autorským právem nebo jinými právy obchodního vlastnictví, pokud je lze reprodukovat. Vyhrazujeme si právo změnit, přidat nebo odstranit obsah těchto webových stránek bez předchozího upozornění, kdykoli to považujeme za vhodné. Odpovědnost z toho nevyplývá.
 

Vyloučení odpovědnosti

Všechny informace uvedené na této webové stránce jsme sestavili a zkontrolovali podle našeho nejlepšího vědomí a svědomí. Nemůžeme však zaručit, že poskytnuté informace jsou aktuální, správné, úplné a vždy dostupné. Smluvní vztah s uživateli webu nevzniká. Neneseme odpovědnost za škody způsobené používáním těchto webových stránek. Nepřijímáme žádnou odpovědnost za jakékoli škody způsobené malwarem při přístupu nebo stahování dat nebo instalaci nebo používání softwaru.

Máte dotaz k přípravku FEMANNOSE® P ProDuo?

Napište nám, rádi Vám pomůžeme.

M.C.M. Klosterfrau Healthcare s.r.o.
Želetavská 1449/9,
140 00 Praha 4

Kontaktujte nás!